Пневмокаркасні споруди

Переваги

 • Швидкий монтаж
  Термін виробництва – близько 6 тижнів. Монтаж – від 1 до 3 днів.
 • Мобільність
  Простота демонтажу, транспортування та повторного монтажу.
 • Відсутність фундаменту
  Можливість встановлення на будь-яких типах ґрунту.
 • Накриття великих площ
  Накриття великих площ без внутрішніх опор.
Компанія Вектор займається розробкою надувних пневмокаркасних конструкцій (надувних будівель) з 2000 року. Має великий досвід у виробництві та експлуатації пневмокаркасних споруд (ПКС), площею від 20 до 4000 кв.м. На сьогоднішній день спроєктовано та встановлено понад 100 пневмокаркасних будівель різного призначення.

Завдяки своїй мобільності та універсальності у використанні, пневмокаркасні споруди популярні при освоєнні нових територій та б швидкого накриття великих площ.

Пневмокаркасні споруди використовуються як тимчасові та постійні споруди для спортивних майданчиків, критих басейнів, промислових та сільськогосподарських ангарів, пневмоангарів для зберігання техніки, як мобільні будівлі тощо. Перевагами ПКС є: швидке виробництво, монтаж та необов’язковість фундаменту. Установка здійснюється у короткший термін невеликою кількістю людей, з мінімальними витратами на оренду підйомної техніки та спеціальних механізмів.

Пневмокаркасні споруди (надувні будинки) від компанії Вектор адаптовані для експлуатації у різних кліматичних зонах при температурному режимі від +30 до -40 градусів за Цельсієм. Вони стійкі до сильного вітру та снігу. ПКС складаються із замкнутих пневмокаркасних модулів, наповнених повітрям, що надає будівлі необхідної жорсткості та форми. Пневмомодулі у стандартному виконанні мають арочну форму. Але завдяки своїй конструкції форма ПКС може бути будь-якою.