Про фірму

Досвід роботи

Компанія Вектор була заснована у 1998 році. Починаючи з 2000 року, ми спеціалізуємося на проєктуванні та виробництві мобільних швидкомонтованих споруд. За 20 років роботи нами було встановлено понад 300 мобільних будівель різного рівня складності, які й досі успішно функціонують на території України та інших країн: від невеликих наметів, надувних конструкцій для виставок (площа – 20 м2) до великих накриттів для спортивних клубів (площа – 7700 м2).

Вектор є провідною компанією з розробки, проєктування, виробництва великих та складних конструкцій з якісних ПВХ-матеріалів від світових виробників.

Виробництво

Виробнича площа компанії складає 6000 м2, які оснащені сучасним професійним обладнанням. Щорічно ми обробляємо 300 тис. м2 ПВХ-матеріалу, виробляємо та реалізуємо понад 1000 найменувань продукції різного призначення. Нами укладено договір із компанією Mehler Technologies (Німеччина) на прямі поставки ПВХ-тканин. У виробництві застосовуються професійні технології, перевірені часом та досвідом роботи. Регулярно відстежуються та впроваджуються зарубіжні розробки нових матеріалів та виробничих процесів. Ми можемо пишатися нашими фахівцями: талановитими дизайнерами, конструкторами, інженерами, будівельниками, професійними робітниками та власними винаходами, покликаними покращити техніко-економічні показники будівель.

Продукція

Компанія Вектор першою на ринку України розробила схему та втілила у життя виробництво пневмокаркасних (надувних) будівель. Окрім пневмокаркасних споруд, ми проєктуємо та виробляємо повітроопорні споруди, шатрові та тентові конструкції.

Інші напрями діяльності компанії

vector-in.com – Проєктування та виробництво надувних дитячих атракціонів будь-якого типу: надувні батутні комплекси, надувні аквапарки, надувні гірки.

ribboat.com.ua – Проєктування та виробництво RIB човнів з жорстким корпусом і надувними бортами, що поєднують у собі переваги як жорстких, і надувних човнів.

vector-bak.com – Проєктування та виробництво інноваційної технології зберігання запасів води та інших рідин у м'яких гнучких резервуарах із сертифікованого ПВХ-матеріалу.