Повітроопорні споруди
Повітроопорні споруди
Компанія Вектор займається проєктуванням та виробництвом повітроопорних споруд (ПОС).
Перевагою такого типу будівель є максимальна швидкість монтажу і можливість накриття великих площ. Одним з наших найбільших ПОС є крита спортивна споруда з площею накриття 7700 м2. У нашій практиці також були повітроопорні конструкції мінімального розміру – від 15 м2. Розмір накриття розраховується індивідуально для кожного проєкту. У нас є досвід будівництва повітроопорних споруд на різних видах ґрунтів з високим рівнем нахилу та нерівностей.

Повітроопорні споруди використовуються для критих спортивних споруд: накриття футбольних полів, басейнів, кінних манежів, тенісних кортів (надувні тенісні корти); промисловості та сільськогосподарських складів, ангарів, сховищ тощо.

Повітроопорна будівля (надувний повітроопорний купол) являє собою двошарову оболонку з армованої щільної тканини. До неї за допомогою компресора подається повітря, що створює надлишковий тиск. У штатному стані надлишковий тиск не перевищує різниці атмосферного тиску між 2 та 8 поверхами звичайної будівлі. У комплект споруди за бажанням входить технологічне обладнання, яке забезпечує створення комфортного мікроклімату всередині будівлі за зовнішніх температур від -30 до +40 градусів. Правильно спроєктована, виготовлена за технологією з якісних матеріалів повітроопорна будівля дозволяє витримувати високі снігові та вітрові навантаження.