Каркасно-тентові конструкції
Компанія Вектор проєктує та виготовляє каркасно-тентові споруди (КТС).
Каркасно-тентова конструкція складається з металевого каркасу та оболонки з ПВХ тканини, що дозволяє створювати будівлі різного розміру та форми.

Каркас конструкції тенту може бути сталевим або алюмінієвим.

Сталевий профіль доступніший за ціною. Застосування алюмінієвого профілю дозволяє створювати тентові конструкції, що відрізняються легкістю та довговічністю (термін експлуатації алюмінієвого каркасу становить понад 70 років). Зручне кріплення тенту дозволяє зробити швидку заміну тенту без розбирання металоконструкцій.

Каркасно-тентові конструкції використовуються для різного цільового призначення: як ангари, тентові павільйони, криті ринки, спортивні споруди, навіси, літні кафе і т.д. Тентові ангари добре підходять для накриття тенісних кортів, іподромів, сцен та дискотек.

Перевагою каркасно-тентових конструкцій (спранг споруд) є можливість їх встановлення на будь-якому рівному майданчику, а також монтаж в найкоротші терміни.

Тентові павільйони є збірно-розбірними конструкціями. Вони не належать до капітальних споруд, отже, вимагають мінімум документів для їх встановлення.