Шатрові конструкції
Виробництво шатрів – один з напрямків діяльності компанії Вектор. Основною перевагою шатрових конструкцій є висока швидкість зведення та відсутність додаткових витрат на встановлення. Виготовлення намету (залежно від розмірів та моделі) займає від 2 до 4 тижнів, а його встановлення – від 1 дня.

Тентові шатри великих розмірів (великі шатри) використовуються для накриття значних площ. Застосовуються для захисту від вітру, атмосферних опадів, прямих сонячних променів. Використовуються як виробничі, складські приміщення, накриття для проведення масових заходів тощо.

Тут ви зможете замовити також витончені шатри невеликих розмірів для літніх майданчиків кафе та ресторанів, автомобільні навіси, навіси для пляжу та басейну.

На сайті представлені різні моделі наметів для різного використання, але їх поєднує висока якість і цікавий дизайн. Всі шатрові конструкції, за бажанням замовника, можуть комплектуватися додатковими модулями та прозорими стінками, що знімаються. Можуть бути як легкими та мобільними, так і стаціонарними – такими, що витримують сильні пориви вітру та снігові навантаження.